Hakkımızda

GRUP ULUSLARARASI GÖZETİM SÖRVEY HİZM. LTD. ŞTİ. kuruluşuyla birlikte hizmet sektöründe verdiği ve vereceği hizmetlerle uluslararası birlik yasalarından da yararlanarak DOĞRULUK ve TARAFSIZLIK olgusunu öne çıkararak varlığını sürdürmek amacında olacaktır.

GRUP ULUSLARARASI GÖZETİM SÖRVEY HİZM. LTD. ŞTİ. bu doğrultuda, genç dinamik ve analizci yapısı ile edinmiş olduğu tecrübeyi sizlerle paylaşmayı temel politika olarak belirlemiştir. Yapabilirliğimiz, öngörülerimiz her zaman hizmetin en yüksek kalitede olabilmesi amacını taşımakta ve bu paylaşımın yüceltici gücünü içermektedir.

Varlığımızın temel ilkelerini sizlerle paylaşabilmek ve birlikte en iyi çözümleri yaşayabilmek için her zaman ve her yerde göreve hazır olduğumuzu vurgular, çalışmalarınızın yakın takipçisi olduğumuzu bildiririz.

2006 yılında uluslararası bağımsız bir gözetim firması olarak kurulan GRUP ULUSLARARASI GÖZETİM SÖRVEY HİZM. LTD. ŞTİ. Türkiye’de Dış Ticaret Müsteşarlığında tescil edilmiştir.

Bu bakımdan, ihbarın alınmasından, çalışmanın tüm analizlerini ve araştırmalarını da kapsayacak şekilde sonuçlandırılması aşamasına kadar olan sürecin tamamı ISO 9001 standartları çerçevesinde belirlenmiş yazılı prosedürlere göre gerçekleştirilmektedir.

Şirketimizin genel merkezi İstanbul/ Ataşehir’ de bulunmaktadır ve Teknik ve Operasyon birimimiz bu adreste iş emirlerinizi beklemektedir.

GRUP ULUSLARARASI GÖZETİM SÖRVEY HİZM. LTD. ŞTİ. ilerleyen teknoloji ve dış pazara uyumlu yapılan ithalat ya da ihracat anlaşmalarında görev alacak deneyimli ve dinamik ekibiyle yarına hazırdır.

 KALİTE POLİTİKASI 

Group Inspection olarak ; Denetim, gözetim, inceleme, ölçüm, tahlil, belgelendirme hizmetleri için hizmet vermekteyiz, Kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli denetlemeyi ve gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirmeyi, hedeflerimizin devamlılığını sağlayarak yasal, müşteri ve uygulanabilir şartları sağlamayı, yürütmeyi temel felsefemiz olarak benimsedik ve aşağıda belirtilmiş olan maddeleri en verimli şekilde uygulamayı amaç edindik.

Kullanılan teknoloji ve yardımcı faktörlerin kalite etkilerini göz önünde tutmayı ve gerekli tüm tedbirleri almayı,

Organizasyonun her kademesinde kalite gerekliliklerimize uygun ortak bir bakış açısı sağlamayı,

Tüm çalışanlarına ve tedarikçilerine eğitim ve açık iletişim imkânı sağlamayı,

Müşterilerinin mevcut ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli hizmetleri sunmayı,

Tedarikçileri ve müşterileri ile iş birliği ve güven içerisinde çalışmayı,

Tüm süreçlerini ve yönetim sistemleri uygulamalarını sürekli olarak iyileştirmeyi ve geliştirmeyi, gelişime daima açık olmayı. 

MİSYONUMUZ

  • Müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza, değişen ve globalleşen dünya düzenindeki gelişmeleri titizlikle takip ederek uluslararası gözetim ve sörvey hizmetleri sunmak.
  • Tüm faaliyetlerimizde güven ilişkisi içerisinde çalışmayı ve kaliteden ödün vermemeyi temel prensip edinmek.
  • Gözetim ve sörvey hizmetleri sunarken risklerin analizini en doğru ve verimli şekilde yaparak güven ilişkisinin devamlılığını sağlamak.

VİZYONUMUZ

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza, uluslararası gözetim ve sörvey hizmetlerini en etkin şekilde sunmak temel amacımız. Bu vizyon doğrultusunda dinamik ve yenilikçi ekibimizle, globalde pazar lideri olmak için çalışmaktayız.